3M 9860 Seramik Boya Koruma 90ml - KAMPANYA
3M 9860 Seramik Boya Koruma 90ml - KAMPANYA

3M 9860 Seramik Boya Koruma 90ml - KAMPANYA

Marka : 3M

 

(Ürünün yanında, özel kutu içerisinde 1 adet uygulama takozu, 2 adet küçük uygulama bezi, 1 adet latex eldiven ve 1 adet 3M 39016 Mikrofiber Bez gönderilecektir.)

 

NOT : ÖNCEDEN HYPERSHİELD ADIYLA SATILMAKTA OLAN 3M SERAMİK ÜRÜNÜ, İSİM HAKKI PROBLEMLERİNDEN DOLAYI PAİNT COATİNG PROTECTİON (SERAMİK BOYA KORUMA)  ADIYLA ÜRETİLMEKTE VE SATILMAKTADIR. ÜRÜNÜN YALNIZCA ADI DEĞİŞMİŞTİR. ÜRÜN İÇERİĞİ HYPERSHİELD İLE AYNIDIR.

  

Beklenen ürün artık sizlerle. Üstelik 90 ml.
3M Seramik Boya Koruma Nedir?

3M Seramik Boya Koruma, formülündeki silika ve silika bileşikleri sayesinde kimyasal olarak sıvı cam özellikleri gösteren, otomotiv dış yüzeylerinde dış etkenlere karşı koruma sağlayan koruyucu bir kaplamadır. Ortamdaki oksijenle reaksiyona girerek kürlenir ve seramik bir yüzey oluşturur.


1-
Su İtici Özelliği

Seramik Boya Koruma ürünlerini öne çıkaran özellik su iticiliktir. Bütün Seramik Boya Koruma ürünlerinde su itici özellik belli bir düzeyde bulunmasına rağmen, bu özelliğin kalitesi, ne kadar uzun süre muhafaza edildiği ile doğru orantılıdır. Laboratuvar ortamında yapılan yağmur testlerinde 3M Seramik Boya Koruma uygulamasının hem cam hem boyalı yüzeyde, yüzey açısının ortalama 110˚ olduğu ve piyasadaki alternati erine oranla bu açıyı 10 kat uzun süre devam ettirdiği gözlemlenmiştir.

2-Parlak ve Canlı Bir Görünüm
3M Seramik Boya Koruma, boyalı yüzeyi güneşin UV ışınlarına karşı korur. Böylece aracın son kat boyasının, canlılığını ve parlaklığını uzun süre devam ettirmesini sağlar. Yapılan yaşlandırma testlerinde, 3M Seramik Kaplama uygulanan aracın boya rengi ve parlaklığının 2.5 yıl sonra bile aynı kaldığı tespit edilmiştir.

3-Dış Yüzey Koruma Özelliği

Seramik Boya Koruma uygulaması, araç dış yüzeyini darbe, çizilme ve kimyasallara karşı dayanıklı hale getirir. Yapılan testlerde, kürlenen 3M Seramik Kaplama uygulamasının 9H sertlik seviyesinde olduğu kayıt altına alınmıştır.

4-Kolay Temizlenebilme
3M Seramik Boya Koruma kir itici özelliği sayesinde toz, zift vb. kirlerin yüzeye tutunmasını engeller, dolayısıyla araç yıkama ihtiyacını, ve yıkama esnasında kullanılan su ve kimyasal miktarını azaltır.


NASIL UYGULANIR?


Uygulama adımları aşağıdaki görselde yer almaktadır.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR